BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

laiskas kurio jis neskaitys :\\

Aš : Parašysiu tau laišką. Žinau, kad tu jo neskaitysi. Žinau, kad jūros bangos sūrios jį nusineš. Tiesiog išliesiu savo mintis, savo jausmus. Gal bent jūra supras mano skausmą, mano norą būti su tavimi, mano nedrąsą tau tai pasakyti.

JIS : Parašysiu tau laišką. Žinau, kad tu jo neskaitysi. Žinau, kad jūros bangos sūrios jį nusineš. Tiesiog išliesiu savo mintis, savo jausmus. Gal bent jūra supras mano skausmą, mano norą būti su tavimi, mano nedrąsą tau tai pasakyti.

Ar tikrai?

Patiko (6)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “laiskas kurio jis neskaitys :\\”

  1.   Tiltas per amžinybę rašo:

    Retai būna taip jau identiškai. Bet kad apskritai panašių nesusipratimų, tai būna. Žmonės bijo tapt pažeidžiami.

  2.   Jane V. Dominguez rašo:

    Šiandien sužinojau, jog mažas būdamas sirgau raupais. Senelė laikydavo rankas, kad aš nesudraskyčiau sau veido. Tačiau žymių yra dar likę. Vietomis mano veidas yra rauplėtas. Ar Tu to nepastebėjai? Pačiame gražiausiame ir toli aplinkui aukščiausiame kalne aš įsitaisiau stebėjimo punktą. Aš jin įlipu keletą kartų per dieną ir žvalgausi po apylinkes. Nepaprastai toli matosi tomis saulėtomis ir šiltomis dienomis. Jau žydi trešnės (Nežinau, ar Tau pažįstamas toks medis?), bet obelys dar nežydi. Miške aš įsitaisiau skaityklą. Atsivilkau mokyklinį suolą miškan, į gražią aikštelę, visai netoliese to didžiojo kalno ir ten skaitau arba mokausi. Tik per daug karsta būna. Nuo pat ryto lyja. Aš sėdžiu kambaryje, skaitau; kitą savaitę imsiu rašyti Vizijoms pabaigą. Beje, nekantriai laukiu Tavo laiško, kurio nesitikiu greitai sulaukti. Kažin ar Tu šiandien jau būsi gavus mano pirmąjį laišką? Parašyk man, kad jį gavai!

Rašyk komentarą