BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmieji Lady GaGos kvepalai kvepės pinigais

Kompanija, kuri bendradarbiavo, pristatant Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker ir Beyonce Knowles kvepalus, pagaliau prikalbino ir Lady GaGą sukurti kvepalus, kurie kvepėtų… pinigais.

Lady GaGos kvepalai bus pristatyti rinkai 2012 metų pavasarį.

„Lady GaGa yra nepakartojama asmenybė. Paprasti kvepalai jai netiks. Ji eksptresyvi, provokuojanti ir seksuali – tokie turės būti ir jos kvepalai“, – teigia parfumerijos kompanijos vadovas Berndas Beetzas.

„Tarp Lady GaGos gerbėjų yra įvairaus amžiaus ir lyties žmonių, todėl ir jos kvepalai turėtų tikti skirtingoms lytims. Kvepalai padės jai likti populiariai tarpaprastų žmonių”, – teigė Jezebel.com vyriausias redaktorius Sadie Stein.

Norėčiau tu kvepalų.Bent jau pauostiti :DD

Patiko (5)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Pirmieji Lady GaGos kvepalai kvepės pinigais”

 1.   Taja rašo:

  Siap taj ne pinigais..o kuno skysciais(sperma ir krauju)…Feh…idomu kas juos pirks?

 2.   rockmyworld rašo:

  Nu ir pinigais :DD

 3.   Iris L. Trujillo rašo:

  Įdomu tai, kad per šį koncertinį Lady Gagos turą žiniasklaidoje pasirodė tik keliolika kokybiškų pasirodymų nuotraukų – įamžinti koncertus buvo leista atlikėjos fotoalbumą išleidusiam garsiam fotomenininkui Terry Richardsonui, o profesionaliems fotografams kiekvienoje šalyje yra neleidžiama fotografuoti ir platinti nuotraukų iš koncertų.

 4.   Jean Olson rašo:

  Purškiami namų kvapai – kvepalai namams, kuriais galima iškvėpinti patalpas, užuolaidas, pagalvėles ar kitus daiktus iš audinio, yra bene paprasčiausias namų kvėpinimo būdas. Tarp kvepalų namams man patinka jau minėtasis L’Occitane “Žiemos miškas” ir “Ambra” bei puikieji Parfums de Nicolai namų kvapai iš “Visokių daiktų krautuvėlės”, tarp kurių gausios pasiūlos mano asmeniniai favoritai Advento laikotarpiu yra “Miel d’Encense” – medus ir smilkalai (pati mielai kvėpinčiausi – puikus kvapas!), “Au coin du Feu” – smilkalai, mediena ir židinys iš žiemos pasakos, “Ecorce de Seville” – saldūs apelsinai ir mediena.

 5.   Luann Castaneda rašo:

  „Gucci “mados namai buvo įkurti Gucci Guccio 1921 metais. Įkvėptas gražaus keliautojų bagažo, kurį matė dirbdamas “Savoy Hotel” Londone,” Gucci “grįžo į Florenciją ir pradėjo kurti rankines su rafinuota elegancija turtingiems keliautojams.Iš kokybiškos odos gaminamų rankinių, lagaminų bei jojimo reikmenų paklausa buvo labai didelė ir kai II pasaulinio karo metu trūko odos, Gucci naujoviškai gamyboje panaudojo kanapes, liną ir džiutą taip išplėsdamas prekės estetiką.Guccio Gucci iš verslo pasitraukė 1953 metais, bet jo sūnus ir anūkas perėmė bendrovės valdymą ir tęsė sėkmingą žinomų visame pasaulyje prabangos prekių gamybos plėtrą.Įmonės parašas “dvigubo G” logotipu buvo priimtas 1960 metais.Pirmasis šios bendrovės aromatas moterims “Gucci” Nr 1, buvo sukurtas 1974 metais. Nuo to laiko prasidėjo daugelio legendinį statusą tarp kvepalų įgijusių produktų vyrams ir moterims istorija. Gucci kvepalų bazėje turi 30 pavadinimų kvepalus.Gucci kvepalai buvo kuriami bendradarbiaujant su tokiais parfumeriais, kaip Michel Almairac, Maurice Roucel, Karin Dubreuil Firmenich, Dominique Ropion Ilias Ermenidis Givaudan, Daniela Roche Andrier Antoine Maisondieu ir Guy Robertas.

Rašyk komentarą